DMS22 DIL-TENTER KUMAŞ KURUTMA ve EN FİKSE MAKİNESİ

Diltex Ram Makinesi, fonksiyonel ve ergonomik dizaynı sayesinde teknolojinin geldiği en son noktada en ekonomik olarak kurutma ve fikse yapabilen bir makinedir. MULTI-AIR çoklu hava dağıtım sistemi sayesinde, ram makinesinde uygulanan tüm süreçlerde ciddi bir esneklik sağlanmaktadır.

Uygulanan tüm kumaşlarda alttan ve üstten gönderilen havanın kontrolü ile hem havayı en efektif şekilde kumaşa vurdurmak ve hem de her fana takılan invertörler vasıtasıyla bunu en uygun maliyetle yapmak mümkün olabilmektedir. Makinede hem uzun ömürlü yağlama özelliğine sahip yatay hem de yağlamasız, bakım gerektirmeyen dikey zincir seçeneği mevcut olup hem örme hem de dokuma kumaşlar için gerekli farklı proseslerde kullanılan özel ekipmanlar makineye ilave edilebilmektedir. Her iki zincir sisteminde de sağ ve sol zincirler, ayrı rediktörler ve invertörler ile sürülür ve elektronik olarak da aradaki hız farklılıkları kontrol altındadır. 

En son teknoloji ile üretilmiş, birinci sınıf elektriksel ve elektronik ekipmanlar ile elektrik sarfiyatları duruşlarda dahi en aza indirilmiş ve bitmiş kumaş kalitesi en üst seviyeye çıkarılmıştır. Ayrıca makinede örme ve dokuma kumaşlar, teknik tekstil ve kaplama sistemleri için değişik kombinasyonlu giriş, çıkış sistemleri ve alternatif süreçler mevcuttur.

 

Dış Görünüm


İç Görünüm