HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

0

Yükleniyor ...

HAKKIMIZDA

DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ

DMS Dilmenler Makina ve Tekstil San. Tic. A.Ş. 1982 yılından bu yana tekstil makinaları sektöründe başarılı çalışmaları ile tanınmaktadır. örgü ve dokuma kumaş boyama ve terbiye makina üreticileri arasında lider konumda bulunan DMS Dilmenler Makina, müşterilerin talep ettiği teknolojik esnekliği ve maliyet avantajını birlikte sunuyor. Tekstil üretiminde özellikle terbiye ve boyama süreçleri gerek hammadde fiyatları gerekse enerji tüketimi açısından en önemli alanı oluşturmaktadır.

Günümüzde sürekli artan hammadde fiyatları ile birlikte su, doğalgaz, ve elektrik gibi enerji maliyetleri tekstil üreticisinin kar marjlarını belirleyen önemli kriterlere dönüştü. DMS Dilmenler Makina geliştirdiği ve ürettiği teknolojileri ile iş ortaklarına bu konularda avantajlı çözümler oluşturuyor.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimini sürdüren DMS Dilmenler Makina, AR-GE ve üR-GE çalışmaları kapsamında 2011 yılında Megam Boyahanesini bünyesine kattı. Böylece yıllardır sizlere yüksek kalitede makina tedarikçisi olarak hizmet veren DMS, bu departman ile tekstil üreticilerinin yeni ve öne çıkan ihtiyaçlarını uygulamalı olarak ele almaktadır. Yenilikçi çalışmalarımızla hedefimiz; enerji maliyetini düşüren makinalar ve sürdürülebilir bir üretim için çevre dostu teknolojiler konseptlerinde, sizlerin rekabet gücünün teknik altyapısını hazırlamaktır.

Sizlerle müşteri-alıcı olarak değil, iş partneri olarak sürdürdüğümüz ilişkilerimiz yeni dönemde de yoğunlaşarak devam edecek. DMS Dilmenler Makina olarak, bizleri tercih eden siz değerli iş ortaklarımızın pazar ihtiyaçlarını, yine sizlerle birlikte geliştirdiğimiz yeni teknolojiler ile yanıtlama misyonumuz artarak devam edecek. Sizlere değer zinciri içinde, sadece makina parkuru değil, rekabetçi üretim gücü vermeyi garanti ediyoruz.

Saygılarımızla,

Niyazi DİLMEN

Alt Kategoriler

Alt Kategoriler

Bizi Takip Edin