Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz Tarihçemiz

0

Yükleniyor ...

Tarihçemiz

DMS 1982 yılında kurulmuş olup kumaş,iplik boyama ve kurutma her türlü tekstil terbiye makinaları üretim alanında 30 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir.

Merkez ofis İstanbul'da bulunmaktadır.Fabrika ise 85.000 m2alanı ile çorlu Tekirdağ'da faaliyet göstermektedir.

DMS, günümüz itibarı ile üretiminin yüzde 70 kısmından fazlasını dünya pazarına ihraç etmekte olup Bangladeş, Özbekistan, İran, Endonezya, Tayland, Kore, çin, Rusya, İngiltere, Hindistan, Portekiz, İsrail, Mısır, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri, Ekvador, Peru, İili, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Pakistan, Yunanistan, Kolombiya, Polonya, Brezilya, Guatemala gibi ülkelere lokal mümessilleri aracılığı ile hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye pazarında da faaliyet gÖstermektedir.

DMS vizyonu, müşteri odaklı hızlı çözümler ile güçlü iş ortağınızı esasına dayanmaktadır. Güçlü iş ortağı temelinde yatan sadece yüksek kalite ve son teknoloji ekipmanları uygun fiyat ile sunmak değil, müşterilerimizi her süreçte asiste edebilmek, boyahane ve terbiye proses problemlerine yardım etmektir.

DMS, AR-GE projeleri sayesinde mevcut ürünler modernize edilmekte ve yeni boyama teknolojileri geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Mevcut makinalar müşteri istekleri doğrultusunda üretilmekte olup, ilgili ASME ve CE sertifikalarına sahiptir.

AR-GE projeleri yanı sıra, boyahanesi ile faaliyet gÖsteren DMS, mevcut makinaların geliştirilmesi, müşteri üretim maliyetlerinin düşürülmesi, enerji tasarrufu, danışmanlık hizmeti vermektedir.

DMS vizyonu sayesinde, müşteri memnuniyeti sektÖrün her adımında garanti altına alınmaktadır.

Bizi Takip Edin